MÖBLER / Bord / Lampbord 10335481
nr 1033 5481
Lampbord
Orientalisk stil, diameter: 40 cm, höjd: 48 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 april 2016
kl 19:14:07
22/4 11:32:51